Simionca:” Fotbalul e pe goluri, politica pe voturi”Vezi ce zice dupa Cetate-Jelna 1-3

Primarul Florin Sandu Simionca s-a arătat mulțumit de evoluția echipei lui, Progresul Jelna, în meciul câștigat pe terenul Voinței Cetate, din etapa a 21-a din Liga 1. "Fotbalul se joacă pe goluri, iar politica pe voturi. Mi-a plăcut meciul, a fost un cadou frumos pentru aceste sărbători", a spus acesta la finalul partidei.

De asemenea, a ținut să le transmită gânduri bune cetățenilor din comuna pe care o conduce: "Hristos a înviat! Dumnezeu să ne aibă în pază!", a fost mesajul lui Simionca pentru oamenii din comună. Iar pe cei ce îndrăgesc fotbalul i-a asigurat că Progresul Jelna nu va fi niciodată o echipă acuzată de non-combat.

Astăzi, de la ora 14.00, As-TV transmite integral partida Cetate-Jelna, un meci cu destule faze interesante, unele chiar controversate!

 | 480 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On

Adaugă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *