SanGym a împlinit 5 ani

La 5 ani de la deschiderea sălii de la subsolul complexului Apollo, Florin și Cristina Sângeorzan, proprietarii centrului de întreținere corporală, spun că își doresc ca bistrițenii să se îndrepte tot mai mult către sport. ”Mișcarea e esențială. De la întreținerea corpului nostru pleacă toate. Dacă vom înțelege asta, vom realiza mult mai multe în viitor”, spune Cristina, cea care s-a ocupat în acești 5 ani de multe proiecte derulate prin SanGym.

Centrul de fitness SanGym promovează cultura sănătății prin sport și mișcare, adresându-se unui segment de piață mare, vizând persoane cu vârste cuprinse între 7 și 70 de ani. Cu o dotare tehnică de excepție, corespunzând normelor europene, cu un personal specializat și cu programe personalizate, SanGym oferă o gamă variată de servicii și produse: antrenamente cardio, fitness, bodybuilding, Tae-Bo, aerobic, Quan Ki Do, fitness pentru copii, exerciții pentru gravide, saună, solar, masaj și electroterapie.

 | 399 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On