”Nu puteam ajunge la Paris și să nu mă întâlnesc cu comunitatea de români de aici, dar și cu oamenii de afaceri români din IT care au venit la Summit-ul AI”, spune Bogdan Ivan, deputat PSD.
”O mare bucurie să mă revăd și cu bistrițenii mei dragi, care au reușit la Paris și care ne fac mare cinste! Mulțumesc pentru seara minunată petrecută împreună!
Îi mulțumesc și Doamnei Ambasador Ioana Bivolaru pentru primire si pentru modul în care ține unită comunitatea de români din Franța!” (P)
| 235 vizualizări





Ultimele comentarii