Liga a V-a – Seria 2 – programul returului

Etapa 12 – 29 martie (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Cetatea Ciceu Giurgești

Prosomeș Feldru – Inter Viișoara

Progresul Tăure – Someșul Feldru

Șoimii Romuli – Heniu Leșu

A.S. Chiuza – Bradul Ilva Mare

Viticola Dumitra – Hebe Sg. Băi

Etapa 13 – 5 aprilie (ora 15)

Hebe Sg. Băi – A.S. Chiuza

Bradul Ilva Mare – Șoimii Romuli

Heniu Leșu – Progresul Tăure

Someșul Feldru – Prosomeș Feldru

Inter Viișoara – Cetatea Ciceu Giurgești

Viticola Dumitra – Someș Sena Ilva Mică

Etapa 14 – 12 aprilie (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Inter Viișoara

Cetatea Ciceu Giurgești – Someșul Feldru

Prosomeș Feldru – Heniu Leșu

Progresul Tăure – Bradul Ilva Mare

Șoimii Romuli – Hebe Sg. Băi

A.S. Chiuza – Viticola Dumitra

Etapa 15 – 18 aprilie (ora 13)

Viticola Dumitra – Șoimii Romuli

Hebe Sg. Băi – Progresul Tăure

Bradul Ilva Mare – Prosomeș Feldru

Heniu Leșu – Cetatea Ciceu Giurgești

Someșul Feldru – Inter Viișoara

A.S. Chiuza – Someș Sena Ilva Mică

Etapa 16 – 26 aprilie (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Someșul Feldru

Inter Viișoara – Heniu Leșu

Cetatea Ciceu Giurgești – Bradul Ilva Mare

Prosomeș Feldru – Hebe Sg. Băi

Progresul Tăure – Viticola Dumitra

Șoimii Romuli – A.S. Chiuza

Etapa 17 – 3 mai (ora 15)

A.S. Chiuza – Progresul Tăure

Viticola Dumitra – Prosomeș Feldru

Hebe Sg. Băi – Cetatea Ciceu Giurgești

Heniu Leșu – Someșul Feldru

Șoimii Romuli – Someș Sena Ilva Mică

Bradul Ilva Mare – Inter Viișoara

Etapa 18 – 10 mai (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Heniu Leșu

Someșul Feldru – Bradul Ilva Mare

Inter Viișoara – Hebe Sg. Băi

Prosomeș Feldru – A.S. Chiuza

Progresul Tăure – Șoimii Romuli

Cetatea Ciceu Giurgești – Viticola Dumitra

Etapa 19 – 17 mai (ora 15)

Șoimii Romuli – Prosomeș Feldru

A.S. Chiuza – Cetatea Ciceu Giurgești

Viticola Dumitra – Inter Viișoara

Hebe Sg. Băi – Someșul Feldru

Bradul Ilva Mare – Heniu Leșu

Progresul Tăure – Someș Sena Ilva Mică

Etapa 20 – 24 mai (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Bradul Ilva Mare

Heniu Leșu – Hebe Sg. Băi

Someșul Feldru – Viticola Dumitra

Inter Viișoara – A.S. Chiuza

Cetatea Ciceu Giurgești – Șoimii Romuli

Prosomeș Feldru – Progresul Tăure

Etapa 21 – 31 mai (ora 15)

Progresul Tăure – Cetatea Ciceu Giurgești

Șoimii Romuli – Inter Viișoara

A.S. Chiuza – Someșul Feldru

Viticola Dumitra – Heniu Leșu

Hebe Sg. Băi – Bradul Ilva Mare

Prosomeș Feldru – Someș Sena Ilva Mică

Etapa 22 – 7 iunie (ora 15)

Someș Sena Ilva Mică – Hebe Sg. Băi

Bradul Ilva Mare – Viticola Dumitra

Heniu Leșu – A.S. Chiuza

Someșul Feldru – Șoimii Romuli

Inter Viișoara – Progresul Tăure

Cetatea Ciceu Giurgești – Prosomeș Feldru

 | 266 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On