Gaz Metan Mediaș a smuls o remiză pe teren propriu în partida cu Dinamo, contând pentru runda a 32-a din Liga 1, scor 1-1. Din tabăra sibiană au făcut parte șase bistrițeni,importanți în angrenajul acestei echipe. Secunzii Dan Matei și Aurel Nalați, jucătorii Frăsinescu, Florin Dan și rezerva de portar Doru Greab, alături de alți 3 jucători care au trecut pe la Gloria, C. Petre, Trtovac și Bawab, sunt oameni de încredere pentru președintele Ioan Horoba.
Golul egalării medieșene a fost înscris de Bawab în minutul 5 de prelungiri, la ultima fază a meciului.
| 1.086 vizualizări





Ultimele comentarii