O echipă din Liga a 4-a a depus la AJF o cerere de retragere din campionat. Cu toate că primăria vrea să susțină fotbalul, cei care se ocupă de asociația sportivă nu mai sunt dispuși să continue. Un subiect interesant pentru amatorii de fotbal județean, subiect tratat exclusiv în ediția tipărită. Unde mai puteți găsi și o pagină de cancanuri din Liga a 4-a, clasamente, rezultate, cronici și tot ce ține de fotbalul mic.
De asemenea, facem împreună cu voi toate calculele privind accederea Gloriei în play-off și tragem linie după un campionat de juniori foarte disputat. Toate astea și multe altele, doar în ediția print
Sportul bistrițean e pe piață cu un număr cald, de găsit la toate punctele de difuzare a presei din județ





Ultimele comentarii