Un fost antrenor din curtea Gloriei are nevoie urgentă de sânge! E la terapie intensivă!
Are 50 de ani și suferă de o boală grea: tumoră la inghinali. Petre Comănescu e internat la terapie intensivă în Cluj Napoca și are mare nevoie de sânge. Apropiații fac un apel către bistrițeni să doneze sânge la centrul de transfuzii de pe strada Nicolae Bălcescu, acolo unde vor fi îndrumați de către un alt fost fotbalist, Doru Nicolae, angajat al acestei instituții. Petre Comănescu a fost antrenor la centrul de copii și juniori al...





Ultimele comentarii