Programul turului Ligii a V-a, seria 2 – 2009-2010

Etapa 1 (30 august 2009)

LPS Bistrița – stă

Prosomeș Feldru – Heniu Leșu

Bradul Ilva Mare – Hebe Sângeorz-Băi

Șoimii Romuli – Viticola Dumitra

Minerul Rebra – Cetatea Ciceu Giurgești

Inter Viișoara – Voința II Livezile

Etapa 2 (6 septembrie 2009)

Cetatea Ciceu Giurgești – Inter Viișoara

Viticola Dumitra – Minerul Rebra

Hebe Sângeorz-Băi – Șoimii Romuli

Heniu Leșu – Bradul Ilva Mare

LPS Bistrița – Prosomeș Feldru

stă – Voința II Livezile

Etapa 3 (13 septembrie 2009)

Prosomeș Feldru – stă

Bradul Ilva Mare – LPS Bistrița

Șoimii Romuli – Heniu Leșu

Minerul Rebra – Hebe Sângeorz-Băi

Inter Viișoara – Viticola Dumitra

Voința II Livezile – Cetatea Ciceu Giurgești

Etapa 4 (20 septembrie 2009)

Viticola Dumitra – Voința II Livezile

Hebe Sângeorz-Băi – Inter Viișoara

Heniu Leșu – Minerul Rebra

LPS Bistrița – Șoimii Romuli

Prosomeș Feldru – Bradul Ilva Mare

stă – Cetatea Ciceu Giurgești

Etapa 5 (27 septembrie 2009)

Bradul Ilva Mare – stă

Șoimii Romuli – Prosomeș Feldru

Minerul Rebra – LPS Bistrița

Inter Viișoara – Heniu Leșu

Voința II Livezile – Hebe Sângeorz-Băi

Cetatea Ciceu Giurgești – Viticola Dumitra

Etapa 6 (4 octombrie 2009)

Hebe Sângeorz-Băi – Cetatea Ciceu Giurgești

Heniu Leșu – Voința II Livezile

LPS Bistrița – Inter Viișoara

Bradul Ilva Mare – Șoimii Romuli

stă – Viticola Dumitra

Prosomeș Feldru – Minerul Rebra

Etapa 7 (11 octombrie 2009)

Șoimii Romuli – stă

Minerul Rebra – Bradul Ilva Mare

Inter Viișoara – Prosomeș Feldru

Cetatea Ciceu Giurgești – Heniu Leșu

Viticola Dumitra – Hebe Sângeorz-Băi

Voința II Livezile – LPS Bistrița

Etapa 8 (18 octombrie 2009)

Heniu Leșu – Viticola Dumitra

LPS Bistrița – Cetatea Ciceu Giurgești

Prosomeș Feldru – Voința II Livezile

Bradul Ilva Mare – Inter Viișoara

Șoimii Romuli – Minerul Rebra

stă – Hebe Sângeorz-Băi

Etapa 9 (25 octombrie 2009)

Minerul Rebra – stă

Inter Viișoara – Șoimii Romuli

Voința II Livezile – Bradul Ilva Mare

Cetatea Ciceu Giurgești – Prosomeș Feldru

Viticola Dumitra – LPS Bistrița

Hebe Sângeorz-Băi – Heniu Leșu

Etapa 10 (1 noiembrie 2009)

LPS Bistrița – Hebe Sângeorz-Băi

Prosomeș Feldru – Viticola Dumitra

Bradul Ilva Mare – Cetatea Ciceu Giurgești

Șoimii Romuli – Voința II Livezile

Minerul Rebra – Inter Viișoara

stă – Heniu Leșu

Etapa 11 (8 noiembrie 2009)

Inter Viișoara – stă

Voința II Livezile – Minerul Rebra

Cetatea Ciceu Giurgești – Șoimii Romuli

Viticola Dumitra – Bradul Ilva Mare

Hebe Sângeorz-Băi – Prosomeș Feldru

Heniu Leșu – LPS Bistrița

 | 311 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On