Programul și arbitrii Ligii a 4-a în acest weekend

Astăzi și mâine se vor juca partidele etapei cu numărul 20 în Liga a 4-a. Toate meciurile încep la ora 16.00 (juniorii la 14.00)

 
 
Sâmbătă
 
Progresul Năsăud – Gironic Rebra
arbitri: Liviu Pop, Milășan, Hodoroga; obs: G. Negrea
 
Heniu Pr. Bârgăului – FC Budac
arbitri: C. Sângeorzan, Covrig, Clapa; Obs: I. Encean
 
Duminică
 
Silvicultorul Maieru – Voința Cetate (meci transmis la AS-TV, luni, de la 19.00)
arbitri: Cosmin Dosan, R. Roiban, Horți; obs: Ioan Ianul
 
Prosomeș Feldru – Hebe Sg. Băi (la Năsăud)
arbitri: Gotea, Dumitrache, Bolfă; obs: Gh. Șușnescu
 
Unirea Bozieș – Inter Monariu
arbitri: Poenar, Nagy, D. Rus; obs: M. Flore
 
U Șirioara – Viitorul Lechința
arbitri: Atănăsoaie, Calus, Avram; obs: Toma Ivan
 
Progresul Jelna – Eciro Forest Telciu
arbitri: Marica, Ioja, Lazăr; obs: Gheorghe Oliviu
 
Victoria Uriu – Viticola Dumitra
arbitri: G. Moldovan, Ferencz, Chiuzan; obs: Tîrcă Ignat
 
Clasament:
 
1 Heniu Pr. Bârgăului         19 14 3 2 69-26   45p
2 ProSomeș Feldru            19 14 2 3 51-16   44p
3 Progresul Jelna               19 13 2 4 62-35   41p
4 Viitorul Lechința               19 12 3 4 74-36  39p
5 Gironic Rebra                   19 12 3 4 51-22 39p
6 Silvicultorul Maieru          19 11 4 4 71-44   37p
7 Hebe Sîngeorz-Băi           19 9 4 6 49-34   31p
8 Inter Monariu                    19 8 3 8 36-39   27p
9 Viticola Dumitra               19 7 2 10 23-36  23p
10 Eciro Forest Telciu       19 6 1 12 26-51  19p
11 Voința Cetate                 19 4 5 10 37-56 17p
12 Progresul Năsăud        19 5 2 12 19-44   17p
13 Universitatea Șirioara 19 4 3 12 22-49    15p
14 FC Budac                       19 4 3 12 23-52 15p
15 Victoria Uriu                  19 4 2 13 19-49   14p
16 Unirea Bozieș              19 3 2 14 30-73   11p
 
 
 | 225 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On

Adaugă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *