Liga a IV-a – seniori și juniori – programul returului

Etapa 17 – 29 martie (orele14-16)

Silvicultorul Maieru – Voința Mărișelu

Progresul Jelna – Minerul Rodna

Eciro Forest Telciu – Voința Cetate

Unirea Lechința – Someșul Rebrișoara

Voința Livezile – Victoria Uriu

Dimex Rebra – Spicul Salva

Heniu Pr. Bârgăului – Progresul Năsăud

Etapa 18 – 5 aprilie (orele14-16)

Spicul Salva – Eciro Forest Telciu

Voința Cetate – Voința Livezile

Victoria Uriu – Silvicultorul Maieru

Voința Mărișelu – Progresul Jelna

Unirea Lechința – Heniu Pr. Bârgăului

Progresul Năsăud – Someșul Rebrișoara

Minerul Rodna – Dimex Rebra

Etapa 19 – 12 aprilie (orele14-16)

Someșul Rebrișoara – Victoria Uriu

Minerul Rodna – Unirea Lechința

Spicul Salva – Progresul Năsăud

Heniu Pr. Bârgăului – Voința Cetate

Dimex Rebra – Voința Mărișelu

Progresul Jelna – Silvicultorul Maieru

Voința Livezile – Eciro Forest Telciu

Etapa 20 – 18 aprilie (orele11-13)

Progresul Jelna – Progresul Năsăud

Eciro Forest Telciu – Heniu Pr. Bârgăului

Voința Mărișelu – Someșul Rebrișoara

Victoria Uriu – Minerul Rodna

Unirea Lechința – Voința Livezile

Voința Cetate – Dimex Rebra

Silvicultorul Maieru – Spicul Salva

Etapa 21 – 26 aprilie (orele14-16)

Voința Cetate – Unirea Lechința

Voința Mărișelu – Minerul Rodna

Voința Livezile – Dimex Rebra

Eciro Forest Telciu – Someșul Rebrișoara

Heniu Pr. Bârgăului – Silvicultorul Maieru

Spicul Salva – Progresul Jelna

Progresul Năsăud – Victoria Uriu

Etapa 22 – 3 mai (orele15-17)

Progresul Jelna – Heniu Pr. Bârgăului

Unirea Lechința – Progresul Năsăud

Minerul Rodna – Voința Cetate

Spicul Salva – Voința Livezile

Victoria Uriu – Voința Mărișelu

Someșul Rebrișoara – Silvicultorul Maieru

Dimex Rebra – Eciro Forest Telciu

Etapa 23 – 10 mai (orele15-17)

Silvicultorul Maieru – Dimex Rebra

Someșul Rebrișoara – Voința Livezile

Eciro Forest Telciu – Progresul Jelna

Voința Mărișelu – Unirea Lechința

Progresul Năsăud – Minerul Rodna

Heniu Pr. Bârgăului – Victoria Uriu

Voința Cetate – Spicul Salva

Etapa 24 – 17 mai (orele15-17)

Progresul Năsăud – Voința Cetate

Victoria Uriu – Eciro Forest Telciu

Voința Livezile – Heniu Pr. Bârgăului

Dimex Rebra – Progresul Jelna

Spicul Salva – Voința Mărișelu

Minerul Rodna – Someșul Rebrișoara

Unirea Lechința – Silvicultorul Maieru

Etapa 25 – 24 mai (orele16-18)

Spicul Salva – Minerul Rodna

Someșul Rebrișoara – Voința Cetate

Progresul Jelna – Victoria Uriu

Voința Mărișelu – Progresul Năsăud

Eciro Forest Telciu – Unirea Lechința

Silvicultorul Maieru – Voința Livezile

Dimex Rebra – Heniu Pr. Bârgăului

Etapa 26 – 31 mai (orele16-18)

Progresul Năsăud – Eciro Forest Telciu

Voința Cetate – Voința Mărișelu

Heniu Pr. Bârgăului – Someșul Rebrișoara

Victoria Uriu – Dimex Rebra

Minerul Rodna – Silvicultorul Maieru

Voința Livezile – Progresul Jelna

Unirea Lechința – Spicul Salva

 | 308 vizualizări

Author: super-sport-administrator

Share This Post On