Ceee goluri, cee victorie, cee bucurie…! Vezi un rezumat spectaculos al meciului de handbal cu Zalăul lui Tadici!

Gloria a învins la 10 goluri pe HC Zalău în etapa a 22- a din Liga Florilor. A fost una dintre cele mai savuroase victorii ale echipei bistrițene în acest sezon. Din păcate, n-a fost televizată și doar 1000 de bistrițeni s-au bucurat în sală de acest succes.

sportulbistritean.ro a făcut un rezumat de 3 minute cu câteva dintre cele mai frumoase goluri, cu agitația lui Tadici și bucuria de la final.

| 518 vizualizări

3 Comments

1. Da cu niste tinere de 20-22 de ani aflate in teren 60 de minute -2-3 in permanenta pe teren . Cine joaca in FINAL FOUR Cupa Romaniei ? Zalaul lui Tadici, cum va place voua sa spuneti , pentru ca numele Tadici se vinde cel mai bine in handbalul Romanesc de zeci de ani . Si merita ,pe rezultate cu banii f putini . Restul e can can al vostru anonim !

Post a Reply
  2. Bun videoclipul pentru Tadici , caruia ai da dreptate ca arbitrele au gresit flagrant la golurile lui Pastravita si grosolan la cel a lui Rodriguez , pe fault in atac a pivotului Ratiu care darama aparatoarea cu nr 10 , apoi tine cu 2 maini aparatoarea la golul lui Rodriguez . NU au fost singurele asemenea faze.Au contribuit arbitrele din plin la ac diferenta!

• cu siguranta au contribuit – 9 goluri din 7m in prima repriza. fara arbitraje (implicit 7m) Zalaul nu prea stie sa dea goluri.