Bogdan Ivan: ”Am votat cu gândul la viitor”

Bogdan Ivan, deputat PSD de BN și ministru al Digitalizării, a transmis gândul său în ziua alegerilor locale:

”Am votat cu gândul la viitor, cu oamenii care au demonstrat că sunt cei mai buni: cel mai performant Președinte de Consiliu Județean pe care l-a avut vreodată județul nostru și cel mai bun primar pe care îl va avea Bistrița!

Cu echipa oamenilor care știu, vor și pot să dezvolte județul Bistrița-Năsăud și România!”

(P)

 | 502 vizualizări

Author: Adrian Linca

Share This Post On

Adaugă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *