Bogdan Ivan, deputat PSD de BN și ministru al Digitalizării, a transmis gândul său în ziua alegerilor locale:
”Am votat cu gândul la viitor, cu oamenii care au demonstrat că sunt cei mai buni: cel mai performant Președinte de Consiliu Județean pe care l-a avut vreodată județul nostru și cel mai bun primar pe care îl va avea Bistrița!
Cu echipa oamenilor care știu, vor și pot să dezvolte județul Bistrița-Năsăud și România!”
(P)
| 502 vizualizări





Ultimele comentarii